Karmaksan’a Hoşgeldiniz…

Karmaksan Grup 1996 yılında  Hasan KARAYOLUK tarafından kurulmuştur. Firmamızda savunma, medikal, inşaat, otomotiv, her türlü kalıp, makina parçası ve tasarımı, özel tasarımların imalatı yapılmaktadır. Günümüzün teknolojisi olan cnc dik işleme, cnc torna tezgahlarıyla hizmet vermekteyiz. Her zaman ilk günkü özveriyle çalışmaktayız.

Firmamız; geleceğin ekonomi ve yaşam standardını belirleyecek olan çevre ve enerji kaynaklarının verimli kullanılması için sürekli gelişen teknoloji ve akıl gücünün kılavuzluğunda tasarruf ve verim gibi kavramların hızla önem kazanmasıyla, alanında örnek niteliğinde projeler yaparak yarının Türkiye’sinin ekonomik ve siyası gücüne katkıda bulunmayı hedef edinmiş bir ekip tarafından yönetilmektedir.

Karmaksan olarak; kalite bilincine ve insan sağlığına öncelik vererek çıktığımız bu yolda, öncelikle insan ve ailenin geleceğinin temini, huzurla yaşanabilecek bir geleceğin mirası ve arkasında uygulanabilir bir teknik, ölçülebilir bir kalite ve ulaşılabilir hedefler bırakmayı arzulayan firmamız; global ölçekte projelere iştirak etmek, uygulamak ve danışmanlık yapmak üzere yola çıkmıştır.

Değerlerimiz